Уряд ухвалив постанову щодо цін на електроенергію для населення

Новини України та світу
Ірина Требунських
28 Липня 2021, 15:31
Ірина Требунських
28 Липня 2021, 15:31

Сьогодні, 28 липня, Кабмін ухвалив постанову, якою продовжив спецобов’язки з фіксованим тарифом за електроенергію для населення. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Спецобов’язки, покладені на державні енергогенеруючі підприємства, продовжили до 31 серпня 2021 року. Таким чином ціни на електроенергію для населення з 1 серпня залишаються на рівні 1,68 гривень за кВт-год.

Сьогодні уряд ухвалив відповідну постанову, ціни на електроенергію для населення залишаються без змін. Уряд разом з усіма зацікавленими сторонами працює над збалансуванням ринку електроенергії, — сказав прем’єр Денис Шмигаль.

Також голова Кабміну нагадав, що цьогоріч тарифи на теплопостачання та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади.

Нагадаємо, 29 червня Кабмін вніс зміни у положення щодо покладення спецобов’язків на учасників ринку електроенергії (ПСО) для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку. 

Також Кабмін підготував і реалізує «вісім кроків» для зниження тарифів для українців.

Як повідомляли «Кримські новини», в Україні планують до 2023 року повністю відмовитися від російської та білоруської систем електроенергії.