Уряд звільнив усіх заступників міністра оборони: написали заяви добровільно

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Вересня 2023, 14:58
Ілюстративне фото: Telegram/Денис Шмигаль Прем‘єр-міністр
Ліна Тимошина
18 Вересня 2023, 14:58

Усі заступники міністра оборони Рустема Умєрова написали заяви на звільнення добровільно після прохання, і більше на ці посади не повернуться. Про це повідомили високопоставлені джерела Української правди в уряді.

Зазначається, що наразі тривають консультації щодо кандидатів у заступники міністра оборони. Джерело, наближене до Міноборони, зазначило, що "йде повне оновлення".

Раніше пресслужба уряду у Telegram повідомила, що Кабмін на своєму засіданні 18 вересня звільнив усіх заступників міністра оборони.

Зокрема, уряд звільнив з посади заступника міністра оборони України Гаврилова Володимира Валеріановича, Замлинського Ростислава Теодозійовича, Маляр Ганну Василівну, Шарапова Дениса Олександровича.

З посади заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції звільнений Шевченко Андрій Віталійович. А з посади заступника міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації – Дейнега Віталій Олегович.

Крім того, звільнений Ващенко Костянтин Олександрович з посади державного секретаря Міністерства оборони України.

Як повідомляли QIRIM.News, Рустем Умєров підбив підсумки першого тижня на посаді міністра оборони та визначив пріоритети.

Як повідомляли QIRIM.News, 6 вересня Верховна Рада призначила ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова міністром оборони України.