Усі хитрощі окупантів перед «виборами» не дали очікуваного результату – Чубаров

Новини України та світу
Алла Трапезова
20 Вересня 2021, 16:16
Алла Трапезова
20 Вересня 2021, 16:16

Низька явка на незаконні «вибори» в анексованому Криму показує, що всі хитрощі, які застосовувалися окупантами, не дали очікуваного результату. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Та явка, яку показує так званий виборчком Криму – 49,75% – це цифра, яку вони приписали настільки, наскільки змогли. Очевидно, що три дні голосування – це були три дні максимального підкидання бюлетенів, щоб збільшити і поріг явки, і вплинути на розподіл «голосів» на користь правлячої партії, – підкреслив Чубаров.

На думку глави Меджлісу, реальна явка склала трохи більше однієї третини від тієї кількості людей, яких окупаційна влада РФ відносить до виборців.

Люди не йдуть на так звані «вибори» з багатьох причин. Одні – тому що усвідомлюють, що це незаконне дійство, і вони не хочуть стати співучасниками злочину, скоєного РФ на тимчасово окупованій території півострова. Інші, які раніше вітали російську окупацію і сподівалися на поліпшення власного життя, жорстоко розчарувалися в цих очікуваннях і також не пішли на те, що окупанти називають «виборами», – заявив Чубаров.

Нагадаємо, за даними глави окупаційного «виборчкому Криму», на півострові нібито всюди перемогла партія «Єдина Росія», набравши більше 63% голосів. Явкасклала 49,75%.