В Білорусі готуються прийняти 20 тисяч мобілізованих з рф

Новини України та світу
Ліна Тимошина
29 Вересня 2022, 14:21
Ліна Тимошина
29 Вересня 2022, 14:21

В Білорусі готують місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих із рф. Вони мають поповнити дислоковані в Білорусі підрозділи збройних сил рф. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. В результаті поповнення, співвідношення «досвідчених» та «молодих» військових має скласти 1 до 5.

Для розміщення планується використати існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Відповідні вказівки було надано збройним силам Білорусі та місцевим радам, - йдеться у повідомленні.

В українській розвідці зазначили, що після збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території білорусі. Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території рф.

Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів.

Також влада Республіки Білорусь дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам збройних сил рф у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни, - додали в ГУР.