В КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили у мандрівника пристрій для відстрілу гумових куль і набої

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Грудня 2021, 12:24
Фото: Херсонський прикордонний загін
Ліна Тимошина
20 Грудня 2021, 12:24

Під час здійснення пропускних операцій на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом прикордонники Херсонського загону продовжують виявляти у мандрівників заборонені для переміщення товари та предмети. Про це повідомили в Херсонському прикордонному загоні Держприкордонслужби.

В КПВВ «Каланчак» під час огляду речей громадянина України, який направлявся на тимчасово окуповану територію, за допомогою службового собаки, навченого на пошук зброї та вибухових речовин прикордонники виявили пристрій для відстрілу гумових куль «ПМР», 7 набоїв до нього та документи на зброю, - повідомили прикордонники.

За порушення умов та порядку проходження контролю під час в’їзду на тимчасово окуповану територію України військовослужбовці відмовили громадянину у пропуску.

В іншого громадянина України, який направлявся на автомобілі «TOYOTA» в бік тимчасово окупованого Криму прикордонники виявили 30 набоїв «Флобера», - йдеться у повідомленні.

Про знахідку військовослужбовці повідомили співробітників Національної поліції та передали їх правоохоронцям для проведення подальших слідчих дій.

Немає опису світлини.
Фото: Херсонський прикордонний загін

Як повідомляли QIRIM.News, 200 пігулок зі вмістом психотропних речовин виявили прикордонники в КПВВ «Каланчак».

Як повідомляли QIRIM.News, на КПВВ «Каланчак» у громадян виявили частково підроблені паспорти і довідки про негативні результати ПЛР-тестів на COVID-19.