«В Криму аеропорт якийсь підірвали, кажуть, «недбалість», - ГУР Міноборони оприлюднило чергову розмову окупантів про вибухи в Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Серпня 2022, 14:22
Ліна Тимошина
12 Серпня 2022, 14:22

Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднило перехоплення розмови, де член незаконного військового формування «ДНР» зі своїм знайомим обговорюють новини про вибухи в окупованому Криму. Кожен із них надає свої версії даної події.

У Криму аеропорт якийсь, ну кажуть, вибухнув там, "недбалість". На заправці боєприпаси вибухнули. Бл*н, у Криму! Бл*ть. - Які заправки? В*бали укропи ракетами. — Ну! А хохли кажуть, так, підірвали ракетами, бл*ть. А росіяни по телевізору: ніх*я, це була недбалість. Не зізнаються нах*я, - йдеться у перехопленій розвідкою розмові.

Один з них припускає, що росіяни соромляться, що не спрацювала система протиповітряної оборони.

Щоб соромно не було. - Ну так. Там же небо під замком. Тут "на", прильот (…) Хвалене ППО не спрацювало вкотре (...) Ну так, це ж уяви, ще й в Криму, бл*ть, це ж паніка там буде (…) - Так, може ще по мосту в*буть…, - кажуть росіяни.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 серпня жителі окупованого Криму повідомили про вибухи у районі військового аеродрому у селі Новофедорівка.  За даними ЗМІ, аеродром у Новофедорівці, що неподалік від міста Саки, є одним із ключових пунктів для російської армії. Саме звідти ворожа авіація підімалась у небо та бомбила цивільне населення на материковій частині України.

Нагадаємо, у Міноборони України, коментуючи пожежі на території аеродрому «Саки» в районі населеного пункту Новофедорівка у тимчасово окупованому росією Криму, зазначили, що "Міноборони України не може встановити причину займання, однак вкотре нагадує про правила пожежної безпеки та заборону куріння у невстановлених місцях".