У Криму масово продають квартири

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
26 Листопада 2022, 11:30
Асіф АлієвQHA
26 Листопада 2022, 11:30

Російська база нерухомості «Ціан» фіксує рекорд оголошень про терміновий продаж квартир у різних регіонах Росії, куди окупанти відносять і окупований Крим

Як повідомляє «Крим.Реалії», серед регіонів із найбільшими знижками на нерухомість аналітики «Ціан» називають Севастополь, який з 2014 року значиться у російських базах.

«У 2022 році ми спостерігаємо вже другу хвилю «термінових» продажів на тлі міграційних процесів та зниження попиту. Незважаючи на рекордну частку таких оголошень, продавці не готові йти на великі знижки, але при цьому покупці мають більше можливостей для торгу вже в процесі предметних переговорів, а не на етапі пошуку оголошень», – стверджує керівник «Ціан.Аналітики» Олексій Попов.

У Криму на даний момент, за інформацією бази «Ціан», пропонують до продажу понад сім тисяч будинків, дач та таунхаусів. Ще майже 15 тисяч оголошень стосуються продажу квартир на первинному та вторинному ринках. 26 тисяч нових оголошень про продаж квартир у Криму з'явилися останнім часом у російській базі «Світ квартир».

За масовими пропозиціями продажу нерухомості в Криму стоїть бажання продавців швидко отримати гроші, тому вони готові йти на поступки при угодах, пояснює консультант з кримської нерухомості Ксенія Шварц.

Не рекомендує поки що купувати житло в Криму та інвестувати в нього кошти російський ріелтор Олександр Харибін. За його словами, ринок нерухомості на півострові зупинився через військові загрози та побоювання інвесторів на цьому тлі.