В Криму пролунали вибухи на аеродромі «Бельбек» (Відео)

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Серпня 2022, 23:10
Асіф АлієвQHA
18 Серпня 2022, 23:10

У Севастополі ввечері, 18 серпня, пролунали вибухи на російському військовому аеродромі «Бельбек».

Як повідомляє телеграм-канал «Кримський вітер», перший вибух у Севастополі було чути о 22:00, другий – о 22:35.

За даними каналу, кілька мешканців Севастополя та розташованого поряд з містом Бахчисарайського району розповіли про «звуки вибухів та стрілянину». Усі вони проживають за кілька кілометрів від військового аеродрому «Бельбек».

Жителі Північної сторони Севастополя повідомляють про канонад на аеродромі Бельбек, тоді як у віддалених районах міста чути лише окремі вибухи.

На вибухи выдреагував так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв. За його словами, російськими засобами ППО збито безпілотний літальний апарат, передає Вести Севастополя.

« Жодних пошкоджень немає. Ніхто не постраждав. Укропаблики вже бачу, що почали розганяти заготовки про свою «успішну» атаку. Прошу зберігати всіх спокій та отримувати інформацію з перевірених джерел», - сказав він.

Тим часом, як повідомляє Reuters, щонайменше 4 вибухи прогриміли в Севастополі. Джерела агентства повідомляють, що вибухи сталися на околицях військового аеродрому Бельбек на північ від Севастополя.

Нагадаємо, вранці 16 серпня у Джанкойському районі окупованого росією Криму пролунали вибухи. Раніше в окупованому Криму у Сімферопольському районі пролунали вибухи.

Як йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), удари в анексованому Криму, зокрема вибухи на складі боєприпасів та трансформаторної підстанції у Джанкойському районі, серйозно порушили постачання російської армії на материкову частину України.