В Мелітополі окупанти тримають в полоні відому журналістку

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
02 Червня 2023, 12:07
Асіф АлієвQHA
02 Червня 2023, 12:07

В Мелітополі окупанти викрали та тримають в полоні відому журналістку разом із чоловіком

6 травня росіяни затримали та вивезли в невідомому напрямку відому журналістку Ірину Левченко разом із чоловіком Олександром.

Подружжя перестало виходити на зв'язок ще 6 травня, проте рідні не заявляли про зникнення Левченків публічно, сподіваючись, що їх відпустять. Проте за кілька тижнів ситуація не змінилась, тож наразі вона потребує максимального розголосу, пише Центр журналістських розслідувань.

Лише через два тижні вдалося з’ясувати, що Ірину та Олександра Левченко було без будь-яких пояснень затримане окупаційною владою. Їх звинувачують в "тероризмі". Варто зазначити, що наразі подружжя - пенсіонери, проте свого часу Ірина Левченко працювала журналістом у відомих загальнонаціональних періодичних виданнях.

В перший день нібито Левченків тримали в приміщенні на вулиці Чернишевського, де зараз знаходиться одна з окупаційних правоохоронних структур. Утримують арештованих в нелюдських умовах, майже без їжі, в холодному підвалі, на бетонній підлозі, їх піддають фізичним та моральним тортурам, висуваючи звинувачення в тероризмі. Відомо, що Ірину згодом перевели в інше місце, проте її чоловік Олександр лишився.