В МЗС прокоментували нові обшуки ФСБ в окупованому Криму

Новини України та світу
Хельга Полтавка
17 Лютого 2021, 14:55
Еміне Джеппар
Хельга Полтавка
17 Лютого 2021, 14:55

Перша заступниця очільника міністерства закордонних справ Еміне Джеппар назвала обшуки, які російські силовики проводять в будинках кримчан, «формою розправи й залякування».

Про це вона написала у Facebook після сьогоднішніх масових обшуків ФСБ у помешканнях кримчан.

Сценарій політичних переслідувань і намагання заткнути рота громадянам України в окупованому Криму зазвичай такий. Виклики громадян України на «бесіди» з різними формами попереджень та тиску і шантажу. Потім обшуки та затримання під приводом боротьби із тероризмом та екстремізмом. Потім «суд», який «натягуюється» під політичне замовлення та вироки, — написала Джеппар.

Як вона додала, затриманим оголошують страшні вироки, які не отримують навіть злочинці-маніяки. За словами Джеппар, мета обшуків — «домогтися відсутності опору і повної лояльності до режимної дійсності».

Сценарій політичних переслідувань та намагання заткнути рота громадянам України в окупованому Криму зазвичай такий....

Posted by Emine Dzheppar on Wednesday, February 17, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», 17 лютого в Криму пройшли масові обшуки російських силовиків у будинках мусульман (більша частина з яких ‒ кримські татари). Родичам на місцях проведення слідчих заходів слідчі ФСБ заявили, що затриманим інкримінують статтю 205.5 КК Росії (Організація діяльності терористичної організації та участь в діяльності такої організації — прим. ред.).