В Одесі попрощалися з командиром 28-ї механізованої бригади Віталієм Гуляєвим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Липня 2022, 16:42
Ліна Тимошина
26 Липня 2022, 16:42

Сьогодні, 26 липня, у Військовій академії Одеси відбулася церемонія прощання з командиром 28-ї механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Віталієм Гуляєвим та з трьома військовослужбовцями, які загинули на фронті російсько-української війни.

Попрощатися з українськими бійцями прийшли перші особи міста та регіону, командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук, п'ятий президент України Петро Порошенко, народний депутат, заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз, народний депутат Олексій Гончаренко, депутат Одеської обласної ради Февзі Мамутов.

Народний депутат Ахтем Чийгоз розповів, що мав за честь особисто знати Віталія Гуляєва.

Напередодні дня кримськотатарського прапора на фронті південного напрямку разом з Петром Олексійовичем відвідали командира 28-ї механізованої бригади Віталія Гуляєва та подарували національний стяг кримських татар. Тоді командир запевнив, що під час наступу на Крим обов’язкове підніме прапор кримськотатарського народу, — згадує Чийгоз.

Він висловив співчуття рідним Віктора Гуляєва та інших військовослужбовців. Воїни віддали життя, захищаючи Україну.

Віталій Гуляєв народився у місті Шостка на Сумщині. З початком війни на сході України у 2014 брав участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей. У вересні 2021 року був призначений командиром 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.