В офісі Меджлісу пройшла зустріч з батальйоном «Крим» та чеченськими добровольцями, які воюють за Україну

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
06 Квітня 2022, 14:18
Асіф АлієвQHA
06 Квітня 2022, 14:18

Меджліс кримськотатарського народу  спільно з фондом національного добробуту Крим, фондом «Ефкаф» та батальйоном «Крим» провів зустріч  з представниками чеченського добровольчого батальйону імені Шейха Мансура.

На зустрічі також брав участь лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу Рефат Чубаров, командир батальйону імені Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський та інші.

Як передає QIRIM.News під час зустрічі сторони обговорили хід російсько-української війни. керівництво Меджлісу заявило, що подарувало на фронт куплений за власні кошти автомобіль, який відправиться на фронт.

Мустафа Джемілєв зазначив, що війна згуртувала багато народів, та показала звіряче обличчя Росії, про яке чеченці знають ще з часів першої та другої чеченської війни.

Під час зустрічі Муслім Чеберлоєвський заявив, про необхідність єднання кримськотатарського, чеченського та всіх інших народів заради протистояння агресії рф.

«Сьогодні в Україні вирішується доля не тільки України та українців, тут вирішується доля багатьох народів , у тому числі кримських татар, чеченців, всього Кавказу та інших країн», - зазначив він.

Нагадаємо сьогодні Джемілєв заявив, що найближчим часом в Україну прибуде лідер Ічкерії Ахмед Закаєв.