В Офісу президента підняли питання отримання українського громадянства добровольцями-іноземцями

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Жовтня 2021, 13:44
Асіф АлієвQHA
23 Жовтня 2021, 13:44

Радник – уповноважений Президента України з питань забезпечення прав захисників України Альона Вербицька провела зустріч з представниками діаспори та іноземців, які брали участь у відстоюванні суверенітету й територіальної цілісності нашої держави на сході.

Про це повідомляє Офіс президента.

Під час зустрічі, зокрема, обговорювалася проблема отримання українського громадянства учасниками бойових дій, а саме добровольцями-іноземцями, яким раніше пообіцяли його надати. Порушувалося також питання підтримки волонтерів-іноземців, які допомагали українським військовим.

«Окрему увагу приділили питанням перебування громадян Білорусі на території нашої держави. Представники громадського об’єднання «Білоруський дім в Україні» подякували українській стороні за підтримку білорусів, однак акцентували увагу на необхідності продовження на рік строку дії постанови уряду, яка дозволяє білоруським громадянам легально перебувати в Україні протягом 180 діб», - йдетьсяв повідомленні.

За результатами зустрічі було домовлено про налагодження системної співпраці представників діаспори та радника – уповноваженого Президента з питань забезпечення прав захисників України.

Раніше народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз під час спільної заяви депутатських фракцій у Верховній Раді заявив, що доцільність внесення в санкційний список РНБО добровольців із батальйону імені Шейха Мансура має бути ретельно перевірена.