В окупованому Криму активізувалися військові літаки. Найбільше - в Євпаторії, летять у бік Одеської та Миколаївської областей

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Травня 2022, 14:59
Аеропорт у Сімферополі
Ліна Тимошина
22 Травня 2022, 14:59

По всій території тимчасово окупованого Криму продовжується пересування військової техніки, боєприпасів та особового складу російської армії. Про це повідомляєПредставництво Президента України в АР Крим на сторінці у Фейсбук.

До деяких селищ окупованого Кримського півострова обмежено доступ цивільного населення у зв’язку з базуванням там військових частин рф. Зокрема, це стосується селищ, які знаходяться на узбережжі Чорного моря, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що аеропорт в Сімферополі залишається закритим до 25 травня 2022 року. За окремими повідомленнями від мешканців окупованого Криму, йдеться про ймовірне використання закритого аеропорту Сімферополя військовою вантажною авіацією, для постачання озброєння та поповнення особового складу російських військ.

У різних частинах тимчасово окупованого Кримського півострова помічена активність військових літаків.

Найбільша активна помічена у Євпаторії, за спостереженням місцевих мешканців напрямок польоту військових літаків рф, здійснюється в сторону Одеської та Миколаївської областей, - зазначили у представництві.

У тимчасово окупованому Севастополі продовжується активність військових кораблів, що регулярно виходять та повертаються до бухт Карантинної, Стрілецької, Камишової.

Мешканці Севастополя продовжують повідомляти, що щоденно (особливо вночі) чути гуркіт ракет в акваторії Чорного моря. Ймовірно, це пуски з російських кораблів по містах України. Повідомлення про ймовірні пуски ракет з акваторії Чорного моря поблизу Севастополя до Представництва надходять щоденно, - наголосили у відомстві.

За інформацією з відкритих джерел, в акваторії Перекопської затоки Чорного моря (північ Кримського півострову), 10 травня в першій половині дня були помічені мінімум 3 сильних вибухи.

Потужність вибухів у звуковому ефекті була чутна у населених пунктах Армянськ, Красноперекопськ, Роздольне. Ймовірно це вибухи мін, які окупанти розмістили на узбережжі Кримського півострова, - додали у представництві.