В окупованому Криму навчатимуть ховати людей

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Квітня 2022, 10:45
Фото: пресслужба Генерального штабу ЗСУ
Ліна Тимошина
19 Квітня 2022, 10:45

В окупованому Криму головам окупаційних адміністрацій пропонують підвищити кваліфікацію щодо організації поховань. Про це новинам QIRIM.News повідомляє Представництво Президента України в АР Крим на сторінці у Фейсбук.

За наявною у Представництві інформацією, російський міжрегіональний центр ділової та професійної освіти запросив у тому числі голів окупаційних адміністрацій рф в Криму підвищити кваліфікацію на тему розвитку похоронної справи в контексті основних тенденцій, актуальних питань і нових вимог, яке проходитиме в дистанційному форматі 18-19 квітня.

Як зазначають організатори, в процесі навчання учасники зможуть опанувати комплекс питань нормативно-правового регулювання похоронної сфери, порядок інвентаризації місць поховання, а також питання розвитку кадрового потенціалу у сфері поховань та регламентацію роботи з ексгумації, - повідомили у представництві.

У відомстві зазначили, що подібні пропозиції можна було б розглядати як якісь рутинні питання, але точно не у випадку, коли вони надходять під час широкомасштабної збройної агресії рф проти України.

Тим більше надходять зі столиці країни-агресора москви в окупований нею Крим, який безпосередньо межує з зоною бойових дій та перетворений за 8 останніх років на військову базу. Судячи з відповідної інформації, втрати рф у війні настільки великі, що вони вирішили вчити очільників окупаційних адміністрацій як правильно організовувати процес поховання російських солдатів так, щоб ніхто про це не дізнався, - наголосили у Представництві Президента України в АР Крим

Відомство звертає увагу міжнародної спільноти на ризик того, що у тимчасово окупованому Криму, рф організує не лише військову базу, але й базу для масових поховань, приховуючи від світу та свого населення реальні втрати армії рф.