В окупованому Криму помолилися за викраденого сім років тому Ервіна Ібрагімова

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Травня 2023, 09:35
Фото: "Кримська солідарність"
Ліна Тимошина
25 Травня 2023, 09:35

24 травня у сьому річницю викрадення члена виконавчої ради Всесвітнього конгресу кримських татар, члена регіонального Меджлісу Ервіна Ібрагімова у Бахчисараї провели молебень (дуа).

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

Активісти, сусіди та друзі зібралися, щоб помолитися за зниклого безвісти Ібрагімова.

На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та текст
Фото: "Кримська солідарність"

Понад 18 років я проживаю з цією сім'єю по сусідству. Я знаю Ервіна ще підлітком, дуже розумною, вихованою і доброю дитиною. Коли він зник, я бачила, як це горе позначилося на його батьках. З волі Аллаха, ми сподіваємося, що Ервін повернеться додому живим і здоровим», — прокоментувала Зарема Зейдуллаєва.

Мати політв'язня Олега Федорова, засудженого на 13 років колонії суворого режиму, також була присутня на зустрічі.

Щоразу, коли ми його згадуємо, наше серце обливається кров'ю від того, що трапилося з цим молодим активістом кримськотатарського народу, - сказала вона.

На зображенні може бути: 5 людей та текст
Фото: "Кримська солідарність"
На зображенні може бути: 2 людини
Фото: "Кримська солідарність"
На зображенні може бути: 3 людини
Фото: "Кримська солідарність"

Нагадаємо, у ніч на 25 травня 2016 року Ервін Ібрагімов став черговою жертвою насильницького викрадення в тимчасово окупованому Криму. Востаннє його зафіксували камери спостереження біля одного з магазинів у Бахчисараї, де видно, як люди у формі окупаційної дорожньо-патрульної служби зупинили машину Ібрагімова, витягли з неї та силою посадили в іншу автівку, а згодом поїхали.

З того часу громадянин України не виходив на зв’язок, чи він досі живий – невідомо. 31 травня один із жителів окупованого Бахчисараю біля бару «Арпат» знайшов документи Ервіна: паспорт, трудову книжку та водійське посвідчення. За фактом викрадення окупанти нібито порушили кримінальну справу за ч.1 ст. 126 кк рф. Прогресу в так званому "розслідуванні", як і в інших провадженнях стосовно викрадень або репресій, не було, у вересні 2017 року окупанти справу взагалі призупинили. Організатори та виконавці – не знайдені.