В окупованому Криму посмертно судитимуть кримського мусульманина

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Травня 2022, 11:11
Асіф АлієвQHA
24 Травня 2022, 11:11

У Криму посмертно судитимуть громадянина Узбекистану Набі Рахімова, якого російські силовики вбили під час обшуку у його будинку у травні 2021 року.

Про це повідомили у головному слідчому управлінні СК РФ у Криму.

Набі Рахімова звинувачують у восьми статтях кримінального кодексу Російської Федерації. Стаття 317 КК РФ («Зазіхання життя співробітника правоохоронного органу»), кілька частин 222 статті («Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення, пересилання чи носіння зброї, основних частин вогнепальної зброї, боєприпасів»3); КК РФ («Приготування до злочину та замах на злочин»), частина 1 статті 205.5 КК РФ («Організація діяльності терористичної організації та участь у діяльності такої організації»), 205.1 КК РФ («Сприяння терористичній діяльності»).

16 травня вдові Набі — Сохибі Бурханової вручили обвинувальний висновок. 18 травня матеріали надійшли до суду, адвокат Едем Семедляєв передав, що вже вивчив усі документи.

Нагадаємо, тіло Набі Рахімова все ще перебуває у морзі — вже понад рік.

Як повідомляли «Кримські новини», російські силовики 11 травня 2021 року проводили незаконні слідчі заходи в будинку Аюба Рахімова у селі Завітне Ічкинського (Совєтського) району в окупованому Криму, в результаті яких окупанти його застрелили.