В окупованому Криму повторно «засудили» колишнього викладача Білозерова

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2023, 16:00
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2023, 16:00

У тимчасово окупованому Криму ексвикладача Андрія Білозерова загарбники повторно «засудили» за дискредитацію росармії за пост у соцмережі.

Про це повідомив правозахисний проєкт «ОВД-News».

«Центральний районний «суд» Сімферополя оштрафував Андрія Білозерова на 100 тисяч рублів. Також чоловіку заборонили адмініструвати сайти впродовж двох років», - йдеться в повідомленні.

Білозерову висунули обвинувачення за статтею щодо повторної дискредитації росармії (ч.1 ст.280.3 кк рф).

Приводом для цього став його пост у соцмережі такого змісту: «Невинних дітей та жінок України на Донбасі 8 років бомбили зс рф, повертаючи гармати з передової в бік Донецька, а останні пів року знову таки зс рф бомблять українські міста і вбивають українських жителів».

Як повідомлялося, у вересні 2022 року в Криму звільнили викладача Білогірського технікуму Андрія Білозерова за те, що він увімкнув у стінах навчального закладу українську пісню «Байрактар». Його також арештували на 13 діб.

Після цього на Білозерова склали адмінпротокол «за використання нацистської символіки». Приводом стала його публікація у соцмережі з піснею «Червона калина».

У грудні відбувся «суд», за результатами якого його відправили під домашній арешт за статтею 280.3 кк рф (дискредитація зс рф).

Раніше повідомлялось, що окупанти в Криму від колишнього викладача Білогірського технікуму Андрія Білозерова, відправленого під домашній арешт за «дискредитацію» армії РФ, вимагають оплати адмінштрафів. При цьому чоловіка позбавили права на працю.

Засуджений російським судом на два місяці домашнього арешту колишній викладач Білогірського технікуму Андрій Білозеров повідомив, що голодує через відсутність фінансів та можливість купити продукти.