В окупованому Криму силовики проводять черговий обшук

Новини України та світу
Хельга Полтавка
11 Травня 2021, 11:24
Хельга Полтавка
11 Травня 2021, 11:24

У вівторок, 11 травня, російські силовики проводять незаконні слідчі заходи в будинку одного з місцевих жителів у селі Завітне Совєтського району в окупованому Криму.

Про це повідомили в об'єднанні «Кримська солідарність» (КС).

Як зазначають односельці, обшуки почалися о шостій годині ранку, до будинку Аюба Рахімова прибули автомобілі й велика кількість співробітників «правоохоронних органів» — приблизно 15 чоловік.

Незважаючи на місяць Рамадан, співробітники ОМОНу проводять обшук в будинку Аюба Рахімова. Відомо, що в будинку самого господаря немає, є його дружина і четверо дітей. Причина слідчих дій невідома, — повідомляє КС.

Як стало відомо зі слів сусідів, господар поїхав на заробітки. Дружина зараз одна з дітьми у віці 11 і 14 років. До будинку нікого не впускають.

7-8 співробітників перебувають в будинку разом з понятими, яких вони привезли з собою. Люди зібралися і чекають завершення обшуку. На місці працює ФСБ та ОМОН, — йдеться у повідомленні.

«Влада» Криму офіційно не коментує обшук.

LIVE. Обыск в селе Заветное Советского района у Рахимова Аюба

Posted by Крымская солидарность on Monday, May 10, 2021

LIVE. Комментарии пришедших об обыске в доме Аюба Рахимова

Posted by Крымская солидарность on Monday, May 10, 2021

Нагадаємо, 22 квітня в тимчасово окупованому Росією Криму силовики провели обшуки в будинку кримського татарина Ельдара Фетляєва.