«В окупованому Криму військовозобов'язаним наказують прибути 20 січня у зазначені їм місця», - Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Грудня 2021, 08:47
Ліна Тимошина
21 Грудня 2021, 08:47

У тимчасово окупованому Криму військовозобов'язаним під розпис наказується прибути 20 січня у зазначені їм місця. Про це повідомив на сторінці у Фейсбук голова Меджлісу Рефат Чубаров.

Масштаби охоплення та кількість військовозобов'язаних в окупованому Криму, яких російські окупанти зобов'язують під розпис прибути до встановленої дати у призначене місце, поки що не відомі, - зазначив Чубаров.

Як повідомляли QIRIM.News, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі заявив, що на кордонах України триває нарощування військ і техніки Російської Федерації.

Як повідомлялиQIRIM.News, Сполучені Штати продовжують фіксувати пересування військ РФ біля українського кордону, заявив речник Пентагону Джон Кірбі.

Як писали QIRIM.News, міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді 3 грудня заявив, що найбільш ймовірним часом досягнення готовності для ескалації з боку Російської Федерації буде кінець січня. 8 батальйонно-тактичних груп додатково перекинуті в Крим.