Окупанти Криму закрили «справу» проти громадського журналіста Темер'янова

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
30 Грудня 2020, 18:42
Ольга ПолтавкаQHA
30 Грудня 2020, 18:42

«Суд» в окупованому Криму, попри неодноразові спроби місцевої поліції притягнути до адміністративної відповідальності громадського журналіста Вілена Темер'янова, припинив справу проти нього, «в зв'язку з відсутністю в діях складу злочину».

Про це повідомляє ГО «Кримська солідарність».

«Суд» виніс єдино правильне в цій ситуації рішення — припинив провадження у «справі» щодо Вілена Темер'янова, у зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину, — повідомив адвокат Сервер Чолакчик.

За його словами, «співробітники поліції», що склали адміністративний протокол на громадського журналіста, намагалися виставити Темер'янова організатором мітингу або масового заходу, «якого не було насправді».

Центральный районный суд Симферополя прекратил производство по делу корреспондента «Крымской солидарности» Вилена...

Posted by Крымская солидарность on Wednesday, December 30, 2020

Нагадаємо, прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження через незаконне затримання на окупованому півострові журналіста Вілена Темер’янова.

Як повідомляли “Кримські новини”, зранку, 28 грудня, в Джанкойському районі тимчасово окупованого Росією Криму силовики примусово посадили в службову машину і відвезли з будинку громадянського журналіста.

Нагадаємо, 3 листопада кореспонденти «Кримської солідарності» Абляміт Зіядінов і Вілен Темер’янов були затримані біля будівлі Кримського гарнізонного військового суду, куди приїхали висвітлювати акцію підтримки в зв’язку з вироком політв’язням, яких в той день засудили до тривалих термінів. На Вілена Темерьянова склали два “протоколи”. Адвоката до нього довго не допускали.