В окупованому Севастополі проводять перевірку через захворювання дітей у таборі

Новини України та світу
Хельга Полтавка
29 Липня 2021, 12:39
Хельга Полтавка
29 Липня 2021, 12:39

Окупаційна «влада» Севастополя організувала перевірку у зв'язку з захворюванням дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Ласпі».

Про це повідомили в пресслужбі російської «прокуратури міста».

У табір здійснено виїзд із залученням фахівців територіального органу Роспотребнадзору і бригади педіатрів. Фахівці Роспотребнадзору ведуть епідеміологічне розслідування. Прокуратура Балаклавського району внесла подання про усунення виявлених порушень закону, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на цей момент порушено «справу» через порушення санітарно-епідеміологічних заходів.

Чим саме захворіли діти в таборі, окупанти не уточнили.

Нагадаємо, що на території дитячого табору «Артек» у 12 дітей виявили коронавірус. Після цього керівництво табору відправило на обсервацію 60 дітей і 16 вожатих. Пізніше керівництво табору повідомило, що всі хворі коронавірусною інфекцією діти прибули з Росії.

Як повідомляли «Кримські новини», раніше в окупованому Криму планували перевести у закритий режим роботи літні табори і всі соціальні установи, які працюють з цілодобовим перебуванням. Водночас окупаційний «міністр охорони здоров’я» Олександр Остапенко заявив, що обмежень для туристів з Росії в Криму не вводитимуть.