В окупованому Сімферополі судять двох із затриманих напередодні кримських татар. Решту відпустили

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Жовтня 2021, 13:17
Асіф АлієвQHA
12 Жовтня 2021, 13:17

Сьогодні, 12 жовтня в Сімферополі почалося судове засідання щодо координатора «Кримської солідарності» Ділявера Меметова.

З 15 затриманих вчора кримських татар, у будівлі Кримського гарнізонного військового «суду» 13 були відпущені додому, а Меметов і ще один затриманий Решат Параламов були поміщені до ізолятору тимчасового утримання в Сімферополі.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

На обох активістів були складені адміністративні протоколи за статтею 20.2.2 КпАП РФ («Організація масового одночасного перебування і (або) пересування громадян в громадських місцях, які призвели до порушення громадського порядку»).

Так само сьогодні відбудуться розгляду адміністративних правопорушень стосовно ще п'яти кримських татар, затриманих вчора, біля будівлі Кримського гарнізонного військового суду. Відносно Урінбаєва Садика, Мустафаєва Енвера, Емірусеінова Решата, Мінгафарова Гафурі і Шіхбадінова Рустема співробітники поліції завели адміністративні протоколи за статтею 20.6.1 КпАП РФ ( «Невиконання правил поведінки при надзвичайній ситуації або загрози її виникнення»).

Вранці 11 жовтня силовики розігнали десятки слухачів, які зібралися в масках і з дотриманням соціальної дистанції у будівлі Кримського гарнізонного військового «суду» в Сімферополі на апеляційне засідання у справі червоногвардійської групи «Хізб ут-Тахрір».