В окупованому Судаку озброєні люди напали на будинок кримського татарина Муртазаєва і вивезли його

Новини України та світу
Ліна Тимошина
07 Березня 2023, 08:24
Фото: сторінка Фейсбук Рефата Чубарова
Ліна Тимошина
07 Березня 2023, 08:24

6 березня ввечері озброєні люди скоїли напад на будинок кримського татарина в окупованому Судаку та вивезли його невідомому напрямку.

Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

За повідомленням з окупованого Криму, сьогодні ввечері, близько 21.00, озброєні люди скоїли напад на будинок кримського татарина Муртазаєва Едема, який знаходиться в житловому масиві Ян'и Маале (Судак). Незабаром нападники силою посадили господаря будинку Муртазаєва Едема та його дружину в машину і вивезли у невідомому напрямку, - написав Чубаров

За його словами, вторгнення російських карателів до будинку Муртазаєва та подальші їх дії в будинку зафіксовані камерами віддаленого відеоспостереження, встановленого у будинку.

UPD: 22.13 - Стало відомо, що Едему Муртазаєву висунуто звинувачення за частиною 1 статті 281 КК росії "Сприяння диверсійної діяльності" (введена федеральним законом від 29.12.2022 N 586-ФЗ), - додав Чубаров.

При цьому Муртазаєва підозрюють у підриві та пошкодженні частину залізниці за 12 кілометрів від станції «Сімферополь» у районі села Поштове Бахчисарайського району.