В окупований Крим перекинули батальйонно-тактичну групу російських десантників для відправлення на війну рф проти України, - ГУР

Новини України та світу
Ліна Тимошина
31 Липня 2022, 18:08
Фото: пресслужба ГУР Міноборони України
Ліна Тимошина
31 Липня 2022, 18:08

В окупований Крим після відновлення перекинули батальйонно-тактичну групу повітряно-десантних військ Росії, її планують відправити на війну РФ проти України. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в коментарі проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

Ми знаємо, що зараз зайшла батальйонно-тактична група повітряно-десантних військ після свого відновлення – вона зайшла до Криму і після цього висуватиметься на територію півдня України. Тож там постійний рух. Вони посилили систему протиповітряної оборони (ППО). Вони розуміють, що є загроза, – заявив Скібіцький.

За його даними, літаками у Крим доставляють ракети для зенітно-ракетних комплексів С-300 і С-400. Воєнна розвідка постійно моніторить усе, що пов’язано з повітряним простором окупованих територій, півострова Криму, Чорного моря.

Тому що це небезпека для нас. Перша загроза – використання тактичної армійської авіації. Постійно на Кримський півострів перевозять вантажі військового призначення. Тому транспортники у Криму – це не новина для нас, бо переміщуються ті ж ракети для зенітно-ракетних комплексів С-300, С-400. Переміщуються інші військові вантажі. Переміщається особовий склад, – зазначив представник ГУР.