В СБУ попереджають про контрдиверсійні навчання на Одещині

Новини України та світу
Ірина Требунських
16 Квітня 2021, 17:38
Ірина Требунських
16 Квітня 2021, 17:38

Координаційна група Антитерористичного центру проведе контрдиверсійні навчання на об’єктах можливих терористичних посягань. Про це повідомляє управління Служби безпеки України в Одеській області.

Тренування проходитимуть з 20 по 23 квітня на території Суворовського району Одеси і села Усатове. Спецслужбовці відпрацьовуватимуть протидію диверсійно-терористичним групам та перевірять захищеність потенційно уразливих об’єктів.

В окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо, — попереджають у повідомленні.

Окрім того, громадян просять інформувати правоохоронців у випадку:

  • прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

Також СБУ закликає місцевих мешканців з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Нагадаємо, планові навчання з протидії диверсійним і терористичним загрозам відбулися наприкінці березня на сході України у місті Щастя в рамках проведення операції Об’єднаних сил за участі регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом.

Як повідомляли «Кримські новини», військовослужбовці інженерно-саперних підрозділів, які несуть бойову службу на межі з тимчасово окупованим Кримом, виконали практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.