В Україні офіційно розпочала свою роботу пані посол Ірландії

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
20 Серпня 2021, 13:25
Асіф АлієвQHA
20 Серпня 2021, 13:25

Президент Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.

Очільник держави привітав пані посла Ірландії Тересу Ґілі з початком місії та відзначив важливість ухвалення ірландським урядом рішення щодо відкриття посольства у Києві.

Важливо, що до Дня Незалежності Україна вперше має посольство Ірландії. Впевнений, що діалог між нашими країнами лише зміцнюватиметься, — сказав Зеленський.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/posts/2450065035138349

Він також висловив переконання, що цей крок сприятиме активізації практичної результативної взаємодії між двома державами.

Під час розмови з послом Нігерії Шіною Фатай Алеге, Зеленський наголосив на важливості активізації політичного діалогу та необхідності розширення взаємовигідного торгівельно-економічного співробітництва з цією африканською країною.

У розмові з новопризначеним послом Кореї Кім Хьонг Те було обговорено шляхи подальшої активізації політичного діалогу, посилення економічної складової двосторонніх взаємин, питання започаткування важливих інвестиційних проєктів, серед іншого, в галузі інфраструктури.

Спілкуючись з новопризначеним послом Вірменії Володимиром Карапетяном, Зеленський наголосив на налаштованості на розвиток двостороннього співробітництва, зокрема в торгівельно-економічній сфері.

Нагадаємо, 7 червня заступник міністра закордонних справ Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від посла Ірландії з резиденцією в Україні Тереси Ґілі. Боднар відзначив, що започаткування роботи посольства Ірландії у Києві сприятиме активізації українсько-ірландського діалогу.