В Україні продовжили адаптивний карантин до кінця літа і запроваджують нові норми щодо COVID-19

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
22 Липня 2020, 16:18
Ольга ПолтавкаQHA
22 Липня 2020, 16:18

Кабінет міністрів продовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 серпня. З 1 серпня країну поділять на «зелену», «жовту» і «червону» зони в залежності від епідемічної ситуації в тому чи іншому регіоні. Про це повідомив у Telegram-каналі народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

З 1 серпня буде визначатися рівень епідемічної небезпеки окремих зон: зелений, жовтий, помаранчевий, червоний, — написав він.

Також Кабмін вирішив змінити підхід до «коронавірусної» статистики на період карантину, будуть аналізуватися дані про захворюваність на коронавірус не на підставі кількості заражених за певний період часу, а враховуючи динаміку розповсюдження інфекції. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє пресслужба очільника держави.

Сьогодні Кабінет міністрів розгляне постанову, в якій визначено нові норми проведення карантину. Зокрема, норми карантину, які встановлені в Україні, гармонізуються з європейськими, також змінюються підходи до показників захворюваності. Так, рахуватимуть не за кількістю хворих, а за динамікою захворюваності, як це робиться в країнах Європейського Союзу, — сказав Степанов.

На нараді нагадали, що в цілому вже складено майже 20 тисяч адмінпротоколів про порушення правил карантину, судами накладено штрафів на 7,7 мільйона гривень.

Раніше на засіданні 17 червня Кабінет міністрів продовжував адаптивний карантин до 31 липня.

Як повідомляли «Кримські новини», за даними міністерства охорони здоров’я, за добу, 21 липня, в Україні зафіксовано 829 нових випадків коронавірусної інфекції. Всього в країні 60 995 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1534 летальних.