В Україні проводиться продовольча кампанія благодійних організацій EVKAF Foundation і HASENE

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2021, 15:06
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2021, 15:06

З 20 березня благодійний фонд EVKAF Foundation (Україна) спільно з Асоціацією міжнародної допомоги HASENE (Німеччина) розпочали акцію з роздачі продовольчих пакетів «Нехай на столах буде багато їжі».

Про це ексклюзивно «Кримським новинам» повідомив координатор проєктів фонду EVKAF Foundation Ельвін Кадиров.

За його словами, продовольча кампанія, яка триватиме до 25 березня, охоплює такі міста як: Львів, Дрогобич, Вінниця, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Одеса, Херсон та Київ.

Продовольчі пакети отримають нужденні кримськотатарські родини з Криму (тимчасово переміщені особи) та інші люди, які мають гостру потребу. Пріоритетними категоріями є сім'ї зі складним фінансовим становищем, члени багатодітних сімей, які мають п'ять і більше дітей, а також ті, хто залишилися без годувальника та інші, — розповів Кадиров.

Він також зазначив, що до продовольчих пакетів, вагою понад 30 кг, входять різного роду продукти: масло, борошно, цукор, різні крупи, рибні консерви, загущене молоко та ін.

Асоціація міжнародної допомоги HASENE не вперше проводить подібну благодійну акцію в різних країнах світу, яка вже стала доброю традицією. А з 2020 року, після підписання меморандуму про співпрацю, HASENE спільно з фондом EVKAF Foundation почала працювати й в Україні.

Харчова кампанія триватиме до 25 березня

У грудні 2020 року ми провели акцію на Майдані Незалежності з безоплатної роздачі обідів. У цей місяць Рамадан ми плануємо повторити акцію, адже через пандемію коронавірусу проведення іфтарів (вечірній прийом їжі під час посту — прим.ред.) в мечетях буде неможливим. Таким чином нам вдасться допомогти нужденним сім'ям невеликими продовольчими пакетами. При цьому ми маємо намір розширити список регіонів для втілення акції в життя, — поділився Кадиров.

EVKAF Foundation — це благодійна організація, яка заснована ще у 2013 році. Фонд реалізує різні благодійні проєкти — від сприяння в лікуванні та допомоги під час пандемії, природних катастроф тощо. Організація не обмежується допомогою лише кримським татарам і мусульманам.

EVKAF Foundation хоче бути тією рукою допомоги, яка за можливості надає допомогу нужденним в Україні, — резюмував координатор проєктів фонду.

Нагадаємо, 27 грудня на Майдані Незалежності волонтери благодійних організацій Evkaf Foundation (Україна) і Асоціація допомоги Hasene (Німеччина) безплатно роздавали обіди для нужденних, бездомних людей і для всіх охочих.