В Україні скасували самоізоляцію для жителів Криму і ОРДЛО

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
17 Червня 2021, 16:10
Тетяна Нікішина
17 Червня 2021, 16:10

Для громадян України, які прибувають на підконтрольну уряду територію з тимчасово окупованих територій України від сьогодні — з 17 червня 2021 року скасовано обов‘язкову самоізоляцію та обсервацію, оскільки з 17 червня на території України встановлюється «зелена» зона рівня епідемічної небезпеки.

Про це йдеться у повідомленні на сайті міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій (МінТОТ).

Повідомляється, що від обов'язкової самоізоляції та обсервації звільняються ті, хто прибуває з окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Криму і Севастополя.

На період, коли на території України встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, поточний контроль за допомогою мобільного додатку «Вдома» не здійснюється, — інформує МінТОТ.

Окремо звертають увагу на те, що на період «зеленого» рівня не потрібні також ПЛР-тести. Таким чином українська сторона зняла обмеження, з якими жителі окупованих територій стикалися на КПВВ.

Як повідомляли «Кримські новини», Кабмін продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року. Також уряд підтримав рішення щодо послаблення обмежень у країні.