В Україні заборонили партію «Наші»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Червня 2022, 11:52
Асіф АлієвQHA
14 Червня 2022, 11:52

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив партію "Наші" екснардепа Євгенія Мураєва, яку Мін’юст вважає проросійською.

За данимиактивістів руха "Чесно" з посиланням на представницю Мін'юсту, яка була присутня на засіданні, це вже четверта заборонена проросійська партія і нині суд розглядатиме справи щодо ще 4 партіяй, зокрема справи щодо партій двох держзрадників Володимира Сальдо та Наталії Вітренко.

Майно партії "Наші" та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному суді.

Аргументи міністерства наразі громадськості невідомі, оскільки колегія суддів у складі Матковської, Кузьмича і Улицького не допустила на засідання журналістів та представників громадськості.

Причиною недопуску вказали карантинні обмеження і внутрішнє розпорядження суду, хоча ще напередодні, 13 червня, подібні обмеження не завадили публічності розгляду аналогічних справ стосовно партій "Соціалісти" та "Справедливість та розвиток" і активісти висвітлювали перебіг судових засідань, зазначають у "Чесно".

Нагадаємо, 12 травня фракція партії "Опозиційна платформа – За життя" у Верховній Раді України припинила роботу.