«В Україну приїде лідер Ічкерії Ахмед Закаєв», - Мустафа Джемілєв

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
06 Квітня 2022, 13:55
Асіф АлієвQHA
06 Квітня 2022, 13:55

Я тільки вчора розмовляв з Ахмедом Закаєвим і гадаю найближчим часом він приїде в Україну.

Про це повідомив лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, який взяв участь у зустрічі членів Меджлісу кримськотатарського народу, з представниками батальйону «Крим» та чеченського добровольчого батальйону імені Шейха Мансура, передає QIRIM.News.

За словами Джемілєва, Закаєву буде організовано зустріч на належному рівні. Лідер кримськотатарського народу зазначив, що візит до Києва голови Ічкерії «матиме дуже велике значення».

«Кадиров намагався підірвати честь чеченців і те, що ви робите має велике значення. Велика кількість чеченців у наших лавах – це допомога Україні та водночас відстоювання честі чеченського народу та відродження ідеалів Ічкерії. Я вчора лише раз розмовляв з Ахмадом Закаєвим, я думаю найближчим часом він приїде. Ми намагатимемося організувати зустріч на належному рівні. Я думаю, якщо вони приїдуть сюди, це матиме дуже велике значення», - сказав Джемілєв.

Нардеп розповів, що війна згуртувала багато народів і ще раз показало звіряче обличчя Росії, про яке чеченці знали ще в період двох чеченських воєн.