«Важкопоранені захисники Маріуполя отримали допомогу», - командир «Азову»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Травня 2022, 13:54
Ліна Тимошина
20 Травня 2022, 13:54

Важкопоранених захисників Маріуполя вдалося евакуювати, вони отримали допомогу. Про це у відеозверненні у Телеграм заявив командир полку Азов підполковник Денис Прокопенко. Також він повідомив, що військові отримали наказ про припинення оборони Маріуполя.

Слава Україні! 86 днів оборони Маріуполя. Вище військове керівництво дало наказ про збереження життя та здоров'я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання, ми постійно наголошували на трьох найважливіших для нас умовах. А саме: цивільні, поранені та загиблі. Цивільних вдалося евакуювати, важкопоранені отримали необхідну допомогу та їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та доставкою на територію, підконтрольну Україні, - повідомив Прокопенко.


Щодо загиблих Героїв, за словами Прокопенка, процес триває. Він висловив сподівання, що найближчим часом рідні та вся Україна зможе з почестями поховати своїх Воїнів.

Як повідомляли QIRIM.News, 17 травня у Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на «Азовсталі», зберегти життя особового складу. У Генштабі зазначили, що триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України. Розпочалася евакуація 53 тяжкопоранених військовослужбовців.