«Важливо, щоб питання окупованого Криму порушувалося не лише Україною, а й ініціювалося нашими державами-партнерами», - Ташева

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Серпня 2022, 11:11
Ліна Тимошина
03 Серпня 2022, 11:11

Питання окупованого Криму має порушуватися не лише Україною, а й державами-партнерами на різних рівнях. Про це заявила Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева 2 серпня під час зустрічі з фахівчинею з прав людини Посольства Великої Британії в Україні Ебігейл Кемп, повідомляє пресслужба представництва у Фейсбук.

Для нас важливо, щоб питання окупованого Криму перебувало у фокусі міжнародної спільноти. І щоб воно не лише порушувалося Україною, а й ініціювалося нашими державами-партнерами на різних рівнях та на різних майданчиках, – сказала Ташева.

Зазначається, що це була перша особиста зустріч з Ебігейл Кемп, яка нещодавно прибула до Києва та опікується питаннями прав людини у Посольстві Великої Британії в Україні.

Посольство впродовж 8 років окупації Криму залишалося одним із найактивніших із точки зору моніторингу ситуації з правами людини на півострові, - зауважили у представництві.

Під час зустрічі учасники обговорили ситуацію в окупованому Криму після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, а також поточний стан справ на тимчасово непідконтрольних районах Херсонської та Запорізької областей. Зокрема, масштаби політичних переслідувань за антивоєнні висловлювання та протести, викрадення та катування активістів, журналістів, учасників ТрО та представників влади з новоокупованих територій.

Фото: пресслужба Представництва Президента України в АР Крим