"Важливий день. Україна повернула 205 своїх громадян" - Рустем Умєров

Новини України та світу
Muarrir
22 Вересня 2022, 03:14
Muarrir
22 Вересня 2022, 03:14

В рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 205 громадян України. Це найбільший обмін військовополоненими. Про це на своїй сторінці в Facebookзаявив голова Фонду державного майна України Рустем Умєров

«Командир Азова Герой України Денис Прокопенко (Реддіс), Сергій Волинський (Волина) з 36-ї бригади морської піхоти, Святослав Паламар (Азов), Олег Хоменко (Азов), Денис Шлега з НГУ, Герой України Євгеній Бова та наша Пташка — Катерина Поліщук. Також ми звільнили вагітних військовослужбовиць, які перебувають в полоні - Шумовецьку Яну та Черненькую Анастасію» - підкреслив Умєров.

За словами Умєрова, Україна вперше обміняла 10 військовополонених громадян інших країн. 

«На волі — п’ятеро громадян Великобританії, двоє громадян Сполучених Штатів Америки та по одному представнику Швеції, Хорватії та Марокко. Всі вони вже у безпеці та скоро зустрінуться зі своїми сім‘ями» - зазначив голова Фонду державного майна.

Умєров підкреслив, що за успіхом операції щодо повернення громадян додому стоїть титанічна робота української сторони в координації з міжнародними партнерами. 

«Вдячний Президенту України Володимиру Зеленському за лідерство та за те, що бореться за повернення кожної людини додому. Голові Офісу Президенту Андрію Єрмаку та Керівнику ГУР Кирилу Буданову, Уповноваженому з прав людини Дмитру Лубінцю, а також колегам з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, СБУ, МВС за надзусилля, які докладали, щоб сьогоднішній обмін відбувся» - написав Рустем Умєров