"Системи, замовлені Пентагоном, створені для надання критично важливих захисних засобів, які допоможуть Україні захиститися від атак на цивільну інфраструктуру", - йдеться у релізі компанії.
Система VAMPIR (агностична модульна палетизована ракетне обладнання ISR) містить датчик RSTA WESCAM MX-10 RSTA та запускає точну руйнівну ракету.
Нова колона турецьких бронеавтомобілів
Україна, яка отримала серйозну підтримку озброєнь у державах-членах НАТО з початку війни, забезпечила широкий спектр атак та обладнання.
Як пише турецьке видання, що спеціалізується на військовій тематиці Savunmasanayist,на початку війни Україна отримувала з Туреччини Bayraktar TB2 та високоточні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) TRLG-230.
Однак через деякий час через свою посередницьку місію експорт зброї з Туреччини припинився.
Однак на початку січня на шляху до Бахмуту у складі ЗСУ була помічена нова колона турецьких бронеавтомобілів MRAP BMC KİRPİ. Ці MRAP тобто колісні бронемашини з посиленим протимінним захистом, особливо цікаві, оскільки оснащені бойовим модулем з дистанційним керуванням ANUBIS румунської компанії PRO OPTICA з 12,7 або 7,62-мм кулеметом та тепловізійною оптикою.
Нестимуть покарання
Тим часом представник Державного департаменту США Нед Прайс сказав, що США притягуватиме до відповідальності Іран за воєнні злочини Росії в Україні.
На щоденній пресконференції Прайс заявив, що американська адміністрація разом із Києвом продовжує документувати воєнні злочини, скоєні в Україні, повідомляє найбільше інтернет-видання Туреччини HaberTurk.
"Якщо ми визначимо, що уряд Ірану або високопосадовці є партнерами у воєнних злочинах або відповідальними за них, то вони нестимуть покарання», — сказав представник Держдепу.
Прайс додав, що Іран дав зброю Росії й що російська армія використала її проти цивільної інфраструктури та цивільних осіб України.
Намагаємося закінчити цю війну якнайшвидше
Своєю чергою, закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що війна в Україні закінчиться за столом переговорів.
Як повідомляє газета Hurriyet,глава МЗС Туреччини, який перебуває з візитом до ПАР, зазначив, що його країна "докладає великих зусиль для забезпечення миру".
"Ми вважаємо, що ця війна закінчиться за столом переговорів, і чим раніше ми зможемо це зробити, тим краще буде. Росія зараз готова до переговорів. Президент України Володимир Зеленський запропонував мирний план, який складається з десяти пунктів. Туреччина підтримує цей мирний план . Ми намагаємося закінчити цю війну якнайшвидше", - сказав він на зустрічі зі своїм південноафриканським колегою Наледі Пандор.