Велика Британія розповіла про суму грошей, що виділить Україні

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
01 Лютого 2022, 11:43
Асіф АлієвQHA
01 Лютого 2022, 11:43

Велика Британія виділить £88 млн на підтримку енергонезалежності України від Росії та стабільне управління (stable governance) у країні.

Про це йдеться в релізі Даунінг-стріт про сьогоднішній візит британського прем'єра Бориса Джонсона до Києва, передає Ліга.Новини.

Зазначається, що Британія бере активну участь у захисті верховенства права в Україні та боротьбі з корупцією, щоб зміцнити здатність країни "протистояти зловмисному та антидемократичному впливу".

Нове фінансування на £88 млн підтримає цю роботу та допоможе зусиллям щодо зниження залежності України від постачання енергоресурсів з Росії.

Гроші будуть виділені з британського Good Governance Fund, який фінансує у Східній Європі, на Кавказі та Балканах проєкти, спрямовані на просування прозорих та підзвітних інститутів, а також на побудову відкритих, інклюзивних економік і суспільств.

Раніше командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з начальником штабу Об’єднаних сил Збройних Сил Великої Британії бригадним генералом Джо Баттерфіллом.