Верещук закликає країни не відправляти своїх дітей на відпочинок у Крим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Травня 2023, 14:35
Ліна Тимошина
23 Травня 2023, 14:35

Влада різних країн світу має подбати про те, щоб не відправляти своїх дітей на відпочинок в окупований Крим, де росіяни можуть використати їх як живий щит. Про це віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук сказала в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

Я звертаюся до урядів іноземних держав та прошу вжити невідкладних заходів, аби їхні громадяни й тим паче діти не перебували на територіях, тимчасово окупованих Російською Федерацією», – зазначила Верещук.

Водночас вона зауважила, що поки не володіє точною інформацією про те, чи вже є країни, які готові відправити своїх дітей на тимчасово окупований рф півострів.

Ні, у нас немає такої інформації. Але я знаю, що Росія активно пропагує такий літній відпочинок, створює відповідні умови. Я ще раз скажу, що це створення живого щита, особливо перед контрнаступом, перед діями, які будуть вчиняти наші Збройні сили», - наголосила віцепрем'єр-міністр.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Ірина Верещук порадила російським колонізаторам краще добровільно залишити Крим до його деокупації.