«Верх цинізму», — Заїр Смедля про знесення будинку ветерана кримськотатарського національного руху

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 17:03
facebook
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 17:03

Викидати на вулицю з настанням холодів є верхом цинізму.

Так прокоментував знесення будинку ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеїнова громадський активіст, голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля.

За його словами, знесення будинку відбувається з метою залякати кримських татар, даючи зрозуміти, що крім затримань, штрафів, арештів та викрадень нас можуть позбавити і житла, і майна».

«За все, скоєне в цьому житті доведеться відповідати і якщо комусь вдасться уникнути суду земного, від Суду Всевишнього піти не вийде!», - повідомив він.

Смедля зазначив, що жодне стихійне лихо, чи то пожежа чи ураган, повінь чи спалах чуми не принесли стільки горя, бід та страждань кримським татарам, як ті, хто захопив їхні землі, майно та владу.

Нагадаємо, сьогодні, 24 листопада за рішенням так званого Судакського «міського суду» у селищі Капсихор (Морське), що неподалік Судака російська влада Криму приступила до знесення будинку ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеїнова.

Як повідомила QIRIM.News кримчанка Ельмаз Киримли перед початком знесення будинку було демонтовано прибудову біля будинку Усеїнова. Нагадаємо, ще 11 жовтня російська влада мала намір знести будинок Усеїнова, але тоді на це не наважились.