Від 12 до 15 років тюрми.СБУ розслідує справу офіцера-зрадника з Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
17 Березня 2023, 12:35
Асіф АлієвQHA
17 Березня 2023, 12:35

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира дивізіону 25 окремого берегового ракетного дивізіону «Рубіж» Військово-Морських Сил Збройних Сил України за фактами державної зради та дезертирства (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України).

За даними слідства, у 2014 році, під час тимчасової окупації території АР Крим колишній офіцер, з метою назавжди ухилитись від виконання обов’язків військової служби у Збройних Силах України, не з’явився на службу.

Зрадивши Військовій присязі, він перейшов на бік ворога, чим вчинив дезертирство та державну зраду.

Також встановлено, що у період з 2014 по 2019 рік він проходив військову службу у складі ЗС РФ на посаді заступника командира великого десантного корабля «Новочеркаськ» ЧФ РФ по роботі з особовим складом у званні «капітан 3 рангу».

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Миколаївській області.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 111 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.