Відібраний у Коломойського пансіонат «Кастрополь» передали куратору «російської весни»-2014 у Криму Белавенцеву. Об'єкт був виставлений на торги як нежитлова будівля

Новини
Ігор ЗайцевQHA
08 Жовтня 2019, 11:57
Ігор ЗайцевQHA
08 Жовтня 2019, 11:57

Пансіонат "Кастрополь", розташований у селищі Берегове (Велика Ялта), продали на аукціоні за початкову вартість 73 057 703,2 руб. компанії "Золота Ялта", яка належить віце-адміралу у відставці та колишньому представнику президента Росії у так званому «Кримському федеральному окрузі» Олегу Белавенцеву, передають "Примечания".

Повідомляється, що інших учасників у конкурсі не було, тому договір укладуть за початкову вартість.

Конкурс було оголошено 3 вересня, а 26 вересня було підбито підсумки аукціону.

За даними системи «Контур.Фокус», єдиним засновником, що володіє всією фірмою «Золота Ялта», є АТ «Зарубежтехпромпроект». Список її акціонерів закритий, але станом на березень 2006 року основним акціонером був Олег Белавенцев.

Гендиректором «Золота Ялта» є Носков Віктор Володимирович, який очолює і низку інших "дочок" «Зарубежтехпромпроекта». Частину дочірніх компаній АТ на момент 2015 року очолював зять Белавенцева — Єгор Блізнов.

Про те, що продається саме пансіонат, на сайті торгів не згадувалося. Немає цієї інформації і в доданій аукціонній документації. На продаж виставили «нежитлову будівлю площею 2864,90 кв. м» за адресою м. Ялта, смт Берегове, вул. Кипарисна, д. 1, корп. 15. Насправді за цією адресою розташований пансіонат «Кастрополь», інформація про який була видалена з сайту "розпорядчої дирекції майна Республіки Крим", так як майно продано. 13-го вересня вона ще була доступна.

Також повідомляється, що інформація про пансіонат була видалена з порталу «Тонкощі туризму», де публікується все про готелі, санаторії та міні-готелі. Судячи з даних з кеша пошукових систем, візитна картка пансіонату була доступна ще 25 вересня.

«Кастрополь» — п'ятиповерховий гостьовий будинок на 35 номерів на узбережжі з видом на море. Він розташовується за 8 км від Фороса, у лісопарковій, екологічно чистій зоні Південного берега Криму. До анексії півострова він належав олігарху Ігорю Коломойському, але, як і всі його активи, був "націоналізований кримською владою". Профіль здравниці: профілактика і лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної і нервової систем.

QHA media повідомляло, що «влада» Криму виставила на продаж три оздоровчі комплекси, розташовані біля узбережжя Чорного моря. Зокрема, оздоровчий комплекс «Південний» на узбережжі мису Тарханкут, готель «Моряк» у Феодосії і резиденція №1 «Гліцинія» у селищі Ореанда, Ялта.