«Відкриття Генеральних консульств у Туреччині означає більше дипломатичної присутності, більше можливостей із залучення туристів і турецьких інвестицій», - Кулеба

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Лютого 2022, 12:29
Ліна Тимошина
04 Лютого 2022, 12:29

Україна і Туреччина підвищують рівень дипломатичної присутності. Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він розповів, що незабаром відкриється нове Генеральне консульство Туреччини в Харкові та Львові. А Україна підвищить представництво в Анталії до рівня Генконсульства.

Для України відкриття Генеральних консульств у Туреччині означає більше дипломатичної присутності, більше можливостей із залучення туристів і більше можливостей із залучення турецьких інвестицій для України. Для України підвищення статусу нашого консульства в Анталії означатиме ще якісніші послуги для українських туристів і ще більше захисту для них у разі якихось надзвичайних ситуацій під час їхнього відпочинку, - підкреслив Кулеба.

Як повідомляли QIRIM.News, 3 лютого президент України Володимир Зеленський на пресконференції з турецьким колегою Реджепом Тайїпом Ердоганом повідомив, що Туреччина посилює свою дипломатичну присутність в України та відкриває два генконсульства.