«Відновлення водопостачання в Крим не стоїть на порядку денному» — Шмигаль

Новини
Ігор ЗайцевQHA
11 Червня 2020, 15:55
Ігор ЗайцевQHA
11 Червня 2020, 15:55

Уряд України стурбований ситуацією з нестачею води в окупованому Криму. При цьому поки що питання відновлення водопостачання на півострів не стоїть на порядку денному.

Про це на брифінгу повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

За його словами, Росія, будучи окупантом, не виконує свої обов'язки, що приводить до нестачі води на анексованому півострові.

Що стосується води в Криму, ви бачите — вода в Крим не подається. Ми розуміємо, що вона фізично не може туди подаватися. Інше питання, що РФ, яка є окупантом, не завжди виконує свої зобов'язання, які прописані у відношенні тих речей, які прописані у міжнародній конвенції. Тому, звичайно, це питання нас хвилює. Але відновлення водопостачання через кримський канал на порядку денному не стоїть, — сказав Шмигаль.

Зазначимо, що експосол США в Україні Джон Гербст заявив, що Київ має притримуватися й надалі політики припинення постачання води в Крим, поки він анексований Росією. 

Як повідомляло QHA media, станом на 24 січня обсяг наповнення наливних питних водосховищ східної частини Криму становив 28,4 мільйонів кубометрів, або 30% від проєктного об’єму.