«Війна завершиться лише після відновлення повного контролю над українською територією», - Ташева озвучила позицію мережі Кримської платформи

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Травня 2022, 16:49
Ліна Тимошина
19 Травня 2022, 16:49

Війна завершиться лише після відновлення повного контролю над українською територією. Про таку єдину позицію мережі Кримської платформи Представник Президента України в АР Крим Таміла Ташева на брифінгу в Українському медіацентрі.

По Кримській платформі ми продовжуємо працювати з нашими міжнародними партнерами - і щодо політики невизнання спроби анексії, і щодо підтримки держави та нашого населення. Минулого тижня ми спільно з МЗС проводили зустріч з представниками мережі Кримської платформи. Ми проінформували наших партнерів у Міжнародному офісі Кримської платформи в Києві. Тому вони мають єдину позицію, що війна завершиться лише після відновлення повного контролю над нашою територією, - сказала Ташева.

За її словами, тут важлива і на законодавчому рівні і закордоном. Зокрема, санкційна політика щодо РФ не має бути послаблена до повного звільнення всіх українських територій.

Ми маємо розуміти - поки на території півострова будуть знаходитися росіяни, ми будемо в постійній небезпеці, в очікуванні чергового нападу. Тому що Крим є плацдармом для нападу на Україну з боку РФ, - додала Представник Президента України в АР Крим.