«Військова операція РФ з Криму можлива», – експерт Андрій Клименко

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
26 Листопада 2021, 10:58
Асіф АлієвQHA
26 Листопада 2021, 10:58

Військова операція Росії з Криму на Херсонську область вірогідна та можлива.

Про це інфораційному агентству QIRIM.News повідомив головний редактор порталу BlackSea news, експерт Андрій Клименко.

За його словами, російські агресори можуть здійснити прорив в напрямку Каховки, де розпочинається Північнокримській канал.

«В кримських водосховищах до сіх пір немає води. Навесні випало дуже багато опадів, кримські водосховища наповнились, але суть цієї проблеми не зникла. Води все одне не вистачає. Вода, яка накопичилась навесні вже випита. Втрати в мережах водопровідних в 90% як були так і є»,  - пояснив він.

Разом з цим, експерт не включає, що російське вторгнення можливо і в напрямку Одеській області, там де кордон з Придністров’ям, і з Азовського морю в район Маріуполя.

При цьому Клименко підкреслює, що вірогідність військово вторгнення складає 50 на 50.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що міжнародні партнери України запевнили, що діятимуть на випередженняу випадку наступу Росії. Це стосуватиметься політичних економічних кроків, а також допомоги Україні. Резніков зауважив, що активність із боку Росії спрямована на дестабілізацію всередині України, всередині країн НАТО та ЄС.

Як повідомлялиQIRIM.News, США занепокоєні повідомленнями про незвичайні військові дії РФ біля України й ретельно стежать за ситуацією. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен на прес-конференції за підсумками засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США у Вашингтоні.

Як повідомляли QIRIM.News, Україна і США планують притягнути Росію до відповідальності за агресію та порушення міжнародного права, включаючи окупацію Криму. Про це йдеться у підписаній Хартії стратегічного партнерства Україна - США.

Як писали QIRIM.News, Росія зосередила понад 92 тисячі своїх військових біля кордонів України та готується до атаки наприкінці січня - початку лютого 2022 року. Про в інтерв'юMilitary Times заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов