Військові навчання «Об’єднані зусилля – 2021» стартують в Україні

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Вересня 2021, 09:20
Ліна Тимошина
21 Вересня 2021, 09:20

З 22 по 30 вересня на всіх основних українських військових полігонах, а також в акваторії Чорного і Азовського морів проходитиме Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021». Про це повідомили в місії України при НАТО.

Зазначається, що серед учасників - група штабних офіцерів з командної структури НАТО, понад 700 військовослужбовців, а також румунські та словацькі вертольоти, канадські літаки, словацькі бронемашини і румунськи кораблі.

«Загалом буде задіяно близько 12,5 тисяч військових та понад 600 одиниць озброєння і військової техніки», - йдеться у повідомленні.

У начаннях візьмуть участь представники збройних сил 11 держав-членів НАТО (Великої Британії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, Румунії, США, Угорщини) та 4 країн-партнерів (Грузії, Йорданії, Молдови та Швеції).

«Мета навчання - підвищення оборонних спроможностей України та покращення взаємосумісності зі збройними силами держав-членів НАТО», - зазначили в місії України при НАТО.

Як повідомляли "Кримські новини", у червні - липні в Україні пройшли багатонаціональні військові навчання «Сі Бриз-2021».