Військово-Морські Сили ЗСУ долучились до багатонаціонального навчання ВМС Турецької Республіки «Догу Акденіз – 2021»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
16 Листопада 2021, 09:17
Фото: ВМС ЗСУ
Ліна Тимошина
16 Листопада 2021, 09:17

Військово-Морські Сили Збройних Сил України долучились до багатонаціонального навчання ВМС Турецької Республіки “Догу Акденіз – 2021”. Про це йдеться у повідомленніВМС ЗСУ на сторінці у Фейсбук.

На зображенні може бути: океан
Фото: ВМС ЗСУ
На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «T.C.G. CANAKKALE S 358»
Фото: ВМС ЗСУ

Зазначається, що представник Військово-Морських Сил ЗС України взяв участь в багатонаціональному навчанні ВМС Турецької Республіки “Догу Акденіз – 2021” у якості військового спостерігача.

Захід проводився з метою набуття досвіду дій у міжнародному середовищі під час проведення багатонаціональних операцій, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів на тактичному рівні щодо ведення воєнних дій. А також відпрацювання питань співробітництва з урядовими та неурядовими організаціями під час проведення військово-морських операцій, - повідомили у ВМС ЗСУ.

Участь подібних міжнародних навчаннях дає можливість підвищити навички з планування, організації і проведення військово-морських операцій за стандартами НАТО та процедурами планування та координації матеріально-технічного забезпечення під час розгортання сил та ведення військово-морських операцій.

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять
Фото: ВМС ЗСУ

Як повідомлялиQIRIM.News, 12 листопада Україна підписала дві угоди з Туреччиною про постачання двигунів до безпілотників. Про це заявив на брифінгу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він зазначив, що 11 листопада у Туреччині відбулася оборонна виставка "Saha Expo 2021".