«Він був мужнім, вольовим, ніколи не пасував перед складнощами, гідним продовжувачем свого роду», - Чубаров висловив співчуття родині та близьким загиблого воїна Аблятіфова

Новини України та світу
Ліна Тимошина
30 Вересня 2022, 08:43
Ліна Тимошина
30 Вересня 2022, 08:43

Приголомшливою для нас стала трагічна звістка про загибель на Херсонському напрямку в боях з лютим ворогом 27 вересня 2022 року співвітчизника Рустема Аблятіфова. Про це написав голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

Ельвіда, Рустем Бей! Прощавай, друже Рустеме! Пекучий біль і гіркий смуток повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, чорним крилом торкається знов і знов, - написав Чубаров.

Він розповів, що Аблятіфов був не лише добре знаним істориком, науковцем, політологом, який за час своєї трудової та активної громадської діяльності зробив чимало для розвитку та процвітання рідного Криму зокрема та Української держави у цілому. Захистив дисертацію на тему: «Кримська діаспора Туреччини у процесі репатріації киримли на історичну Батьківщину (кін. 1980-х – поч. 2000-х років)», здобув науковий ступінь «доктора філософії» та плекав мрії й надалі працювати на благо свого народу, рідного Криму та Української держави.

Він був мужнім, вольовим, ніколи не пасував перед складнощами, гідним продовжувачем свого роду, справжнім патріотом України, який після окупації Криму росією у 2014 році одним із перших вирушив добровольцем в зону АТО/ООС, - розповів голова Меджлісу.

Будучи вірним громадянином України, Рустем Аблятіфов, не зволікаючи й ні хвилини не вагаючись, героїчно став на захист рідного краю 24 лютого 2022 року, коли російський ворог спробував захопити тепер вже всю територію України.

Вічна пам'ять і слава українському воїну – кримському татарину, який віддав своє життя, захищаючи Українську державу і кожного з нас!, - написав Чубаров.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу та себе особисто він висловив щирі співчуття родині та близьким загиблого.

Важко віднайти слова втіхи для рідних, колег, друзів, однодумців, бойових побратимів, усіх, хто його добре знав і шанував Рустема Аблятіфова. Світла пам'ять про Рустема Бея назавжди залишиться в їх серцях. Слава та шана Герою! Хай упокоїть Аллах його душу! Allah rahmet eylesin!, - написав голова Меджлісу.

Як повідомляли QIRIM.News, у п’ятницю, 30-го вересня, у Львові за адресою: вул. Авраама Лінкольна 29 А (Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада) о 14:30 відбудеться дженазє (похоронна молитва) за кримськотатарським воїном Рустемом Аблятіфовим.

Як писали QIRIM.News, у боях за Україну загинув кримськотатарський воїн, військовослужбовець ЗСУ Рустем Аблятіфов.