«Вірю в те, що Господь дасть нам сили», - Климент звернувся до духовенства і вірян Кримської Єпархії ПЦУ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
28 Липня 2022, 10:04
Ліна Тимошина
28 Липня 2022, 10:04

Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент звернувся до духовенства і вірян Кримської Єпархії ПЦУ. Звернення опублікувала агенція «Голос Криму».

Він зазначив, що сьогодні, 28 липня, в день пам’яті Святого рівноапостольного великого князя Володимира, в день Хрещення Русі, ми вперше відзначаємо день Державності України.

За словами Митрополита, святе Хрещення, яке Володимир Великий прийняв саме у Криму в місті Херсонесі, стало основою непохитної Православної віри, яка засяяла на Київських горах і розійшлась по всій Великої Русі як запорука спасенного шляху, який веде до Бога.

Багато страждань випало на нашу долю, але пам’ятаючи слова Христа Спасителя: “Царство Небесне береться силою”, – розумієш, що саме цей шлях є спасенним. Ніхто і ніщо не може нас примусити зійти з цього шляху, так як путь для досягнення Істини, Правди і Перемоги Добра над злом – прямий, - сказав Климент.

Разом з тим, як говорить пророк Давид: “як би не Господь був з нами, коли повстали на нас люди, вони б живих поглинули нас. Сітка розірвалась, і ми спаслися. Поміч наша в імені Господа, що створив Небо і землю”.

Ці слова протягом тисячоліть надихали людей які забажали жити з Богом до боротьби зі злом і давали сили, зазначив Климент.

Вірю в те, що Господь дасть нам сили: “Коли не Господь будує дім, даремно трудитися будівничій” і разом з тим: “Блаженний, хто здобув таку поміч собі. Не осоромляться вони, коли біля брами міста свого говоритимуть з ворогами”, - сказав Митрополит.