«Влада» знову подаватиме воду в Ялту за графіком

Новини України та світу
Хельга Полтавка
04 Березня 2021, 13:13
Хельга Полтавка
04 Березня 2021, 13:13

З 3 березня окуповану Ялту знову перевели на подачу води за графіком: по три години вранці та ввечері.

Про це повідомляє «Водоканал ПБК».

У зв'язку зі зменшенням дебиту води місцевих джерел з 03.03.2021 р з 9:00 водопостачання Ялти переводиться на гарантовану подачу води за раніше наданим графіком подачі води, а саме: подача води з 06:00 до 09:00 і з 18:00 до 21:00, — йдеться у повідомленні.

У підприємстві перепросили за «тимчасові незручності», але не вказали, як довго вони триватимуть.

Раніше російський «глава» Криму Сергій Аксьонов закликав усі прибережні міста максимально економити воду напередодні курортного сезону.

А «перший заступник очільника» Ялти Володимир Буряк повідомив, що в місті намагаються не брати воду з водосховищ, незважаючи на те, що «місцеві джерела останнім часом трохи наповнилися».

У січні російська «глава» адміністрації Ялти Яніна Павленко запевняла, що 90% ялтинців отримують воду практично цілодобово, а обмеження щодо подачі води для містян були зняті.

Нагадаємо, 25 лютого «Водоканал ПБК» повідомляв, що Ялту перевели на графік подачі води по три години вранці та ввечері. Пізніше його скасували. Окупанти пояснювали, що до скорочення додаткових джерел водопостачання регіону призвела морозна погода.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованій Алушті воду також подають за графіком, а якщо не буде досягнута потрібна економія, то години подачі води скорочуватимуть. Окупанти також заявили про припинення водопостачання у Керчі на три доби.